KONST / Litografier / Färglitografi 9098422

nr 909 8422

Thelma Aulio Paananen

(f. 1931), Finland

Färglitografi, Thelma Aulio Paananen (f. 1931), 150/260, signerad, motivet: 72x52

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 september 2014
kl 20:50:22

1/9 19:14:11 1      Vinnande bud

Thelma Aulio Paananen

Läs mer om Thelma Aulio Paananen